FORMULA 1 U MAJAMIJU: Dogovoreno je da se od 2022. godine najbrži vozači sveta takmiče u srcu Floride
MAJAMI će od iduće godine biti domaćin jedna od trka Šampionata Formule 1. Najbrži vozači sveta voziće ulicama grada, u neposrednoj blizini stadiona "Hard rok", na kojem svoje mečeve igra NFL tim Majami Dolfinis. Ugovor je potpisan na 10 godina.
FOTO: AP
Mada datum još nije tačno utvrđen, biće to prva trka u Floridi od 1959. godine. Biće i to druga trka formule 1 u Americi, jer se Hamilton i društvo takmiče ma stazi Ostin u Teksasu.
Podsetimo, Formulom 1 gazduje američka Liberti medija, koja je dugo najavljivala dolazak najbržeg cirkusa na svetu u Majami.
Preporučujemo
PRENOS, BASKONIJA - ZVEZDA: Crveno-beli igraju mnogo važnu utakmicu u Evroligi
25. 03. 2026. u 19:30
NIKAD NIJE KASNO! Stižu rode! Najstariji vozač Formule 1 uskoro postaje otac!
25. 03. 2026. u 19:29
MEČ ODLUKE ZA CRVENU ZVEZDU: Pobeda u Vitoriji je imperativ za četu Saše Obradovića!
NAJBTINIJI meč u dosadašnjem toku Evrolige košarkaši Crvene Zvezde odigraće večeras u "Fernando Buesa" areni gde će ih od 20.30 ugostiti Baskonija.
25. 03. 2026. u 11:38 >> 11:38
AMERI U ŠOKU ŠTA SE DEŠAVA KOD NAS! "Srbija masovno proizvodi nove Nikole Jokiće!" (VIDEO)
Nikola Jokić ne samo da je opčinio NBA ligu, već je as Denver nagets i košarkaške reprezentacije Srbije "kriv" što se Amerikanci sve više oduševljavaju našom zemljom. A naročito - srpskom košarkom.
25. 03. 2026. u 15:15
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)