PORAZ MAĐARICA RASTUŽIO SRBIJU: Svetski prvak na mala vrata u drugom krugu, naše ispale sa EP

08. 12. 2020. u 21:58

ŽENSKA rukometna reprezentacija Srbije eliminisana je sa Evropskog prvenstva posle pobede Holandije nad Mađarskom u poslednjem meču grupe C - 28:24.

ПОРАЗ МАЂАРИЦА РАСТУЖИО СРБИЈУ: Светски првак на мала врата у другом кругу, наше испале са ЕП

EPA-EFE/CLAUS FISKER

Hrvatska je prva sa maksimalnim učinkom i u drugi krug prenosi četiri boda.

Holandija, Mađarska i Srbija završile su grupu sa po dva boda i stvorio se krug u kome je najgora naša selekcija zbog katastrofalnog poraza od Mađarica.

Srpkinjama je bio dovoljan bod u utakmici sa Hrvatskom, ali doževele su poraz od jednog gola razlike i to tako što su postigle jedan gol u poslednjih 15 minuta.

Već tada je svima bilo jasno da nemamo čemu da se nadamo u utakmici Holandija - Mađarska, iako su naše severne komšinke imale plus dva protiv svetskih šampionki na poluvremenu...