VLADA OTKAZUJE TRKU: Velika nagrada Portugalije pod znakom pitanja!
VELIKA nagrada Portugalije, koja je zakazana za 22. novembar u Moto GP je pod znakom pitanja.
foto: EPA
Naime, Vlada razmišlja da otkaže poslednju trku u Šampionatu, jer je pogoršana epidemiološka situacija.
Naime, posle trke Formule 1, koja je održana prethodnog vikenda, korona virusom je bilo zaraženo 14 članova timova najbržeg karavana sveta.
Kako je u Portugaliji sve veći broj pozitivnih na Kovid 19 nadležni državni organi razmišljaju da ne dozvole trku. Inače, u toj državi su neizvesna održavanja svih javnih događaja.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OTAC LUKE JOVIĆA O KRITIKAMA: Neko to od gore vidi sve, doći će naših pet minuta!
31. 10. 2020. u 12:44
BOKS: Pojedinačno prvenstvo Srbije 2020. ušlo u završnu fazu
31. 10. 2020. u 11:24
TRENIRAJU POD OTVORENIM NEBOM: Jedini smo klub u Zrenjaninu koji je na ulici
31. 10. 2020. u 09:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMINANTNO OTVARANjE PRVENSTVA: Arsenal je favorit na svom terenu
U prvom kolu druge ruske lige gledaćemo duel Arsenal Tule i Tekstilštika koji se sastaju na "Stadion Arsenalu" od 18 časova i 30 minuta.
13. 07. 2026. u 12:00
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)