SRPSKI PONOS! Mikec i Arunovićeva osvojili novo zlato na Svetskom kupu u Riu

15. 09. 2023. u 22:34

DAMIR Mikec i Zorana Arunović osvojili su zlato u miksu parova na Svetskom kupu u Rio De Žaneiru u disciplini vazdušni pištolj na 10 metara.

СРПСКИ ПОНОС! Микец и Аруновићева освојили ново злато на Светском купу у Риу

streljački savez srbije

Srpski tandem u kvalifikacijama bio je prvi sa pogođenih 580 krugova, dok je naš par u finalu savladao kineske strelce Ve Kijan i Šualang Bu sa 17:9.

Damir i Zorana osvojili su pet medalja ove godine u miks parovma na velikim takmičenjima, a na prvom Svetskom kupu u Kairu došli su do srebra.

U Talinu su ponovo postali prvaci Evrope, na Svetskom kupu u Limi osvojili su zlato, a na istom takmičenju u Bakuu stavili su srebro oko vrata.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“