KATARINA TOMAŠEVIĆ NA MESTU USPEHA: Nekada naša najbolja rukometašica odlučila gde nastavlja karijeru
SLAVNA srpska golmanka Katarina Tomašević čuvaće gol PAOK-a i sledeće sezone, piše portal "balkanhandball.com". Čuvena jedinica je u finišu prošle sezone pomogla klubu iz Soluna da osvoji titulu prvaka Grčke, a bila je proglašena i za MVP finala plej-ofa.
Katarina Tomašević Foto EPA
Tomaševića je u karijeri branila za Slodes, Hjumel Lasta, Radnički, Hip (Austrija), Esbjerg (Danska), Bera Bere (Španija), Zaječar, Turninger (Nemačka), Nant (Francuska), mađarske klubove Ferencvaroš, Dunafer i Sombatelj.
Preporučujemo
TEŽAK UDARAC ZA "ORLOVE" Povredio se reprezentativac Srbije i to pred duel sa Turskom
29. 01. 2026. u 23:30
"VEČE KOJE NEĆU ZABORAVITI": Evo šta je Mihajlo Ristić rekao nakon povratka na Marakanu
29. 01. 2026. u 23:25
ZVEZDA MOŽE DIREKTNO U OSMINU FINALA LIGE EVROPE: Na njoj je da pobedi Seltu, a za ostalo ćemo videti...
Crvena zvezda u četvrtak uveče dočekuje Seltu na "Stadionu Rajko Mitić" (21.00) u jednoj od ključnih utakmica ligaške faze Lige Evrope, u trenutku kada je borba za plasman u nokaut rundu izuzetno zgusnuta. Srpski šampion se nalazi na 11. mestu sa 13 osvojenih bodova, dok su gosti iz Galicije tri pozicije niže sa samo bodom manje.
29. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)