JAGODINA ČEKA ŽELEZNIČAR: Prva finalna utakmica plej-ofa rukometašica odigraće se sutra
U PRVOJ finalnoj utakmici plej-ofa ARKUS Superlige rukometašice Jagodine sutra (18.00) u svojoj dvorani dočekuju Železničar. Druga utakmica igra se 23. maja u Inđiji, a eventualna majstorica 27. maja u Jagodini.
FOTO: RSS
Razigravanje za treće mesto: Bekament – Mladost NP (danas, 18.00). Drugi meč je 22. maja u Novoj Pazovi.
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)