DOBRE VESTI ZA ZVEZDU: Volden putuje sa ekipom u Kaunas
DOSTA prbolema imao je Dejan Radonjić sa sastavom tima, zbog velikog broja pozitivnih slučajeva na virus korona. Ipak, konačno stižu dobre vesti za Crvenu zvezdu.
Kori Volden Foto N. Paraušić
Jedan od najboljih igrača ove sezone Kori Volden oporavio se od Kovida-19 i putovaće sa ekipom u Kaunas na zaostali meč Evrolige.
Amerikanac je početkomm februara dobio pozitivan test, i od tada je bio van tima. Ostaje da se vidi koliko je bolest ostavila traga.
Podsetimo, van tima su i dalje Lendri Noko, Lengston Hol, Kino Kolom i Duop Rit. Pomenuti igrači su se kasnije zarazili, blizu su oporavka i čeka se zeleno svetlo medicinskog tima za povratak na teren.
Volden je vrlo važan igrač za crveno-bele. Pre pauze je u Evroligi u proseku ubacivao 10,9 poena po utakmici, uz 2,3 asistencije.
Utakmica Žalgiris - Crvena zvezda igra se sutra od 19 sati u Kaunasu.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Mozzartsport)
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)