NOVI SLUČAJ KORONE U EVROLIGI: Igrač Albe zaražen Kovidom-19
DOSTA klubova je imalo problem sa virusom korona u Evroligi, a sada se pojavio novi.
Ilustracija foto: EPA
Berlinska Alba je objavila da je još jedan njihov košarkaš pozitivan na Kovid-19.
Alba nije navela o kom igraču je reč, ali je javljeno da je utakmica kupa Nemačke protiv Barunšvajga odložena, a trebalo je danas da bude odigrana.
Klub je saopštio, da je igrač stavljen u izolaciju, kao i to da je pozitivan test otkriven u sklopu redovnog testiranja.
Alba će 22. oktobra, u 5. kolu Evrolige igrati sa Baskonijom u Berlinu, a u klubu se nadaju da neće proći kao Asvel ili Zenit.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
ŠOK U MOSKVI I ISTANBULU: Alba iznenadila CSKA, Bajern srušio Fenerbahče
16. 10. 2020. u 21:10 >> 21:51
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)