ŠOK U KK CRVENA ZVEZDA: "Svi smo u ovim teškim trenucima uz Ognjena Dobrića"
Košarkašu Crvene zvezde, Ognjenu Dobriću preminula je majka Radmila, saoštili su crveno-beli putem svog zvaničnog sajta i podelili tužne vesti.
FIBA.Basketball
U saopštenju je objavljeno da je Radmila Dobrić preminula nakon kraće i teške bolesti u 65. godini života.
- KK Crvena zvezda sa velikom žalošću primio je vest, da je majka našeg prvotimca Ognjena Dobrića, Radmila, preminula posle kraće i teške bolesti u 65.godini života.
Svi Ognjenovi saigrači, treneri, predsednik kluba Željko Drčelić, kompletan UO, menadžment kluba, svi zaposleni, ovom prilikom upućuju izraze najdubljeg saučešća Ognjenu i porodici Dobrić.
Bićemo uz našeg Ognjena u teškim trenucima, nakon velikog gubitka za porodicu - napisali su crveno-beli u saopštenju.
Bonus video: Crno-bela simfonija - predstavljanje igrača KK Partizan
Preporučujemo
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)