"PA GDE SI, KEVINE"? Bivši centar Partizana: Panter je najgori igrač u istoriji kluba
BIVŠI košarkaš Partizana Ratko Varda žestoko je napao kapitena crno-belih Kevina Pantera.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Čuveni centar, koji je za klub iz Humske nastupao od 1995. do 2001. godine, jedan je od mnogih navijača Partizana koji su iskusnog Amerikanca okarakterisali kao najodgovornijeg za poraz od Crvene zvezde u finalu ABA lige.
"Kevin kapiten! Pa gde si, Kevine, cele godine? Gde si koji... Slobodno ću ovo da napišem, pa nek se ljuti na mene ko god hoće. Najgori igrač u istoriji Partizana (ako govorimo o učinku i tome koliko je plaćen)", napisao je Varda na svom Instagram storiju.
Foto: Printskrin/Instagram
Naime, najbolji ofanzivni igrač Partizana Kevin Panter je tokom finalne serije postigao isti broj poena kao najbolji defanzivac Crvene zvezde Branko Lazić.
Kapiten crno-belih je samo prvu utakmicu u dvorani “Aleksandar Nikolić” završio kao dvocifren (13), dok je Lazić tom prilikom postigao svega šest poena. Na drugom meču je iskusni košarkaš Crvene zvezde imao čak i bolji učinak od Amerikanca (10 poena, naspram Panterovih sedam), a isti slučaj smo videli i u Beogradskoj areni (Panter 5, Lazić 9).
Kada se podvuče crta, dolazimo do podatka da su Lazić i Panter tokom finalne serije postigli po 25 poena.
BONUS VIDEO ODUŠEVLjENjE "DELIJA": Na derbi došlo prvo pojačanje Zvezde za novu sezonu
Preporučujemo
HOĆU DA KAŽEM ISTINU! Oglasio se košarkaš Partizana koji je rano jutros morao u policiju
20. 05. 2024. u 09:03
"ON JE PREVARANT"! Legenda srpske košarke osula paljbu po kapitenu Partizana
20. 05. 2024. u 08:08
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)