OTVOREN KONKURS U AMERICI! Ko će više i jače "pljunuti" Jokića, javio se sad i neočekivani sagovornik
Odavno je postalo popularno da bivši NBA igrači na podkastima iznose svakakva mišljenja. Nekada izgleda da se takmiče koje je besmislenije i čudnije, a naročito da se tiče Nikole Jokića.
FOTO: Tanjug/AP
Otvoren je konkurs ko će jače i bolje "pljunuti" srpskog košarkaša. Gilbert Arinas je juče istakao ozbiljnu kandidaturu, kada je rekao da je Srbin najgori MVP u poslednjih 40 godina.
A sada se na njegovu priču nadovezao i neko od koga se to nikada ne bi očekivalo, Šakil O'Nil. Iako se često šalio sa Jokićem i podržavao ga, čini se da je po Šekovom ukusu ipak više Embid, pa je u potrazi za Jokićevom "slabom tačkom" pričao o njegovoj odbrani.
- Moraju da budu agresivni, svaki put kad imaju loptu treba da idu na Jokića i nateraju ga da igra odbranu. Trenutno, Jokić ne igra odbranu, samo napad. To je najbolje što možete da uradite košarkašu... - poručio je Šakil O'Nil koji je ovom izjavom prozvao srpskog centra da uopšte ne igra odbranu, odnosno možda je na pomalo čudan način objasnio da ga protivnički treneri ipak ne "targetiraju" kao slabu tačku.
Smešno, s obzirom na to da je Jokić od prosečnog Denvera napravio šampionsku mašineriju.
BONUS VIDEO Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
Preporučujemo
DRAMA U LOS ANĐELESU! Brutalni Nikola Jokić se kao tragičar vraća u Kolorado
05. 04. 2024. u 06:45
"NIKOLA JOKIĆ JE NAJGORI MVP U ISTORIJI" Amerikanac bez imalo srama napao zvezdu Denvera
04. 04. 2024. u 17:59
JOKIĆ POSVAĐAO HRVATE Petrović nije mogao da prećuti - "Vezan je za Divca"
04. 04. 2024. u 16:49
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)