"DELIJE" NA NOGAMA! Zvezda je upravo dovela jednog od fizički najdominantnijih košarkaša Evrope (VIDEO)
NASTAVLjA se vrelo transfer-leto na Malom Kalemegdanu, pojačanja stižu kao na traci...
Aba liga / Dragana Stjepanovic
Podsetimo, prošle noći odjeknula je transfer-bomba pa je Filip Petrušev, reprezentativac Srbije, postao peto pojačanje Zvezde, koja stvara prilično moćan novi tim, posle rastanka s nekoliko važnih prvotimaca.
A ove srede, Ben Bentil postao je i šesto "novo ime" koje će obući dres šampiona Jadrana.
To je u večernjim satima potvrdio i šampion Srbije i ABA lige.
Ovaj krilni centar visok je 204 cm, ima 27 godina, a prošle sezone je u dresu Armanija u Evroligi prosečno beležio 5,6 poena i 2,4 skoka. Može da igra i na poziciji petice.
Košarkaškoj javnosti poznat je po nestvarnim fizičkim sposobnostima, ali i mekoj ruci, što nije karakteristika igrača takvih gabarita i maskularnih atributa.
Imao je kratku epizodu u kineskoj CBA ligi, kao zamena za povređenog Endrjua Bleča, a zatim se vratio u Razvojnu ligu, da bi nešto kasnije postao prvi košarkaš iz Gane koji je zaigrao u NBA, u dresu Dalasa.
Podsetimo, klub sa Malog Kalemegrada je ovog leta pretrpeo velike izmene – najveću na klupi, na kojoj je Dejana Radonjića zamenio Vlada Jovanović.
Do sada su u redove "crveno-belih" stigli Nemanja Nedović, Hasan Martin, Džon Holden, Dalibor Ilić i Filip Petrušev.
U toku su navodno i pregovori sa Milošem Teodosićem i Šabazom Njepirom, dok je kapiten Branko Lazić produžio ugovor i narednih dana se očekuju brojne potvrde.
BONUS VIDEO: Navijači Zvezde pružili podršku igračima pred majstoricu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NAJLEPŠA FOTKA SA LETOVANjA: Tata Novak sa Stefanom - ovo će mali naslednik sigurno pamtiti
20. 07. 2022. u 08:19 >> 08:19
KRŠTENjE U BEOGRADU O KOM SE PRIČA: Torta kao Hram Svetog Save - i to nije sve (VIDEO)
19. 07. 2022. u 18:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (1)