NIKOLA SRUŠIO "JEZERAŠE" Denver savladao Los Anđeles lejkerse

Novosti onlajn

04. 04. 2022. u 00:11

KOŠARKAŠI Denver nagetsa savladali su Los Anđeles lejkerse sa 129:118 u meču koji je "jezerašima" bio od velikog značaja za plasman u ovogodišnji plej-in. Naš košarkaš Nikola Jokić je ponovo pokazao zašto se i ove godine nalazi u trci za MVP priznanje.

НИКОЛА СРУШИО ЈЕЗЕРАШЕ Денвер савладао Лос Анђелес лејкерсе

Jokić je zabeležio 38 poena, 18 skokova i upisao 6 asistencija.

Podsećamo, Denver je u januaru slavio rezultatom 133:96 u Koloradu i naneo najteži poraz Lebronovoj ekipi ove sezone. Džejms je zbog povrede propustio ovu utakmicu.

Denver je šansu da osigura šestu poziciju propustio u meču sa Minesota timbervulvsima, a posle ovog će sa Lejkersima odigrati još jednu utakmicu do kraja sezone.

Denver je sada na 47 pobeda i 32 poraza, dok Minesota ima 44 pobede i 34 poraza.

UEFA U ŠOKU: Rusija se odlučuje na radikalan potez?

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a fudbal, kao najpopularnija sportska disciplina, posebno je zanimiljiv ovih dana, zbog ruske situacije u njemu.

29. 04. 2024. u 21:07