BOBAN MARJANOVIĆ NAPRAVIO HAOS: Nezapamćena igra Srbina za osam minuta na terenu! (VIDEO)

22. 12. 2021. u 08:00

DESETKOVANI Dalas je savladao Minesotu rezultatom 114:102, a srpski centar Boban Marjanović je na odličan način iskoristio šansu koju je dobio.

БОБАН МАРЈАНОВИЋ НАПРАВИО ХАОС: Незапамћена игра Србина за осам минута на терену! (ВИДЕО)

Marjanović je proveo nepunih osam minuta na parketu, a za to vreme je ubacio 10 poena (4/8 iz igre) uz dva skoka. Maveriksima je nedostajalo sedam igrača, među kojima su bili povređeni Luka Dončić i Kristaps Porzingis, mada je i Minesota igrala bez pet igrača.

U odsustvu Dončića Džajlen Branson ubacio je 26 poena, Fini-Smit 19, on je dao dve trojke u seriji od 10:0 kojom je Dalas izbrisao prednost "vukova". Kod Minesote Tauns 26 poena, 14 skokova, njegov tim je napravio 17 grešaka i to ih je odvelo u poraz. Bobi Marjanović je ubacio 10 poena za 7 minuta, uhvatio je i dva skoka.

Finiks Sansi su preslušali oslabljene Los Anđeles lejkerse 90:108. Viđena je dominacija tima iz Arizone. Devin Buker je ubacio 24 poena, njegov tim je spustio domaćina na svega 90 koševa. Ejton je brojao do 19, imao je 11 skokova, tim je dobio četvrti put u nizu i nastavio trku sa Voriorsima za vrh Zapada. Kod domaćih Lebron 34 poena, nisu imali trenera, Frenk Fogel je u zdravstvenom protokolu zbog korone, Dejvis je povređen, još četiri igrača su van stroja zbog pandemije.

Duel između Bruklina i Vašingtona je odložen zbog pandemije.

OLIMPIJSKI ŠAMPION ŠOKIRAO SVET: Video sankcije Rusima, pa uradio ovo

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a predstojeće Olimpijske igre - Pariz 2024, posebno su zanimljive ovih dana, zbog "ruske situacije".

24. 04. 2024. u 15:44