JUNAJTED JE KRALJ PREOKRETA: "Crveni đavoli" gubili, pa srušili Aston Vilu, Kavani je još uvek gol mašina (VIDEO)

09. 05. 2021. u 18:26

KADA povedete protiv Mančester junajteda niste sigurni da ćete pobediti. Tako je bilo i danas. "Crveni đavoli" su trijumfovali protiv Aston Vile u gostima sa 3:1 u 35. kolu Premijer lige.

ЈУНАЈТЕД ЈЕ КРАЉ ПРЕОКРЕТА: Црвени ђаволи губили, па срушили Астон Вилу, Кавани је још увек гол машина (ВИДЕО)

Moraće Mančester siti još da sačeka na osvajanje titule. Klub sa "Old Traforda" je odložio slavlje, najviše zahvaljujući odličnom drugom poluvremenu.

Nije Junajted bio dobar u prvom poluvremenu. Domaći su poveli preko Traorea u 24. minutu i tu prednost sačuvali do kraja prvog dela.

Ipak, gosti su za samo četiri minuta u nastavku uspeli da preokrenu rezultat. Prvo je Bruno Fernandeš pogodio sa bele tačke, a onda je Mejson Grinvud u 56. minutu pogodio za potpuni preokret.

Konačan rezultat postavio je Edinson Kavani koji je još jednom pokazao da je još uvek napadač svetske klase.

Do kraja meča treba pomenuti da je fudbaler Aston Vile Oli Votkins zaradio crveni karton.