BORJAN ŽESTOKO PROZVAO PARTIZAN: Četiri godine tuge, godine bola...

Марко Паунић
Marko Paunić

30. 04. 2021. u 08:31

Milan Borjan, kapiten Crvene zvezde, osvojio je četvrtu uzastopnu titulu sa timom, a slavlje je iskoristio da prozove i večitog rivala Partizan.

БОРЈАН ЖЕСТОКО ПРОЗВАО ПАРТИЗАН: Четири године туге, године бола...

FOTO: M. Vukadinović

Po završetku meča sa Vojvodinom (1:0), odlučio je da podeli jedan „stori“ na kome visoko podignut drži trofej domaće Superlige.

Ipak, i sama „oprema“ ove priče privukla je podjednaku pažnju.

U pozadini se čuje pesma Lepe Brene „Četiri godine“, a u jednom delu fotografije piše i „još jedna pesma koja mnogo boli“.

Ovo je očigledna aluzija na to da Partizan četiri godine nije bio prvak države, a Borjan je uz Marka Gobeljića i Milana Rodića podigao sve trofeje crveno-belih u tom periodu.

Zvezda je do 32. titule šampiona države stigla četiri kola pre kraja prvenstva.

Ovo je ujedno prvi put u istoriji da je Zvezda vezala četiri šampionske titule, a u dva navrata je imala tri ovakva osvojena trofeja zaredom.

Foto: Printskrin

Tekst potpisa

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (4)

BRISEL ODMAH KRENUO SA UCENAMA: Mađaru stiglo 27 zadataka od EU