ČUVAJ, PAZI, RAD PONOVO GAZI: Nova pobeda banjičkog superligaša, slavio i Čukarički

18. 04. 2021. u 15:20

FUDBALERI Rada su pobegli iz zone ispadanja.

ЧУВАЈ, ПАЗИ, РАД ПОНОВО ГАЗИ: Нова победа бањичког суперлигаша, славио и Чукарички

Oni su u 32. kolu Superlige Srbije kao gosti pobedili Zlatibor iz Čajetine sa 2:1 (0:0).

“Građevinari” su posao obavili za dva minuta u drugom poluvremenu. Mrežu Zlatibora je načeo Trninić u 50. minutu, a potom je mrežu pogodio i Šarić u 52.

Domaći se nisu predavali, pa su smanjili u 74. minutu sa bele tačke, a strelac je bio Vukić.

Pokušali su igrači Zlatibora da do kraja osvoje barem bod, ali nisu uspeli u tome.

Uzbudljivo je bilo i u Novom Pazaru gde je Čukarički pobedio sa 3:1 (1:1).

Poveli su domaći golom Aganspahića u 21. minutu. Ipak, potom je usledio preokret.

Dvostruki strelac za “brđane” je bio Savić, a jednom je mrežu zatresao Jovanović.

Treba reći da su “brđani” od 60. minuta igrali sa deset igrača.