MUSTAFA PAO SA 310 KILOGRAMA DROGE: Uhapšen bivši reprezentativac Nemačke i napadač Hamburga
NEKADAŠNjI napadač HSV-a Mustafa Kučuković uhapšen je zbog sumnje da je učestvovao u prodaji oko 310 kilograma droge!
Foto: Tviter
Nemački mediji javljaju da je pored Kučukovića uhapšena još jedna osoba, te da su kod sebe imali 230 kilograma marihuane, 30 kilograma hašiša i oko 50 kilograma kokaina koje su prodavali u aprilu i maju 2020. u Hamburgu.
Takođe, navodi se da je kod njih dvojice pronađeno 20.000 evra, nekoliko mobilnih telefona, a otkriven je i bunker stan koji su imali.
Kučuković je rođen u BiH, a 2004. godine je zaigrao za HSV zbog Sergeja Barbareza. Bio je i član kadetske, omladinske i mlade reprezentacije Nemačke za koju je odigrao, doduše, samo jedan meč.
Zanimljivo, tada su u mladoj selekciji Pancera igrali Manuel Nojer, Kevin Prins Boateng i Mats Humels, dok su Kučukovića smatrali za jednog od najvećih talenata.
Pored HSV-a, igrao je za Grojter Firt, Minhen 1860, Grenobl, Kotbus, Olimpijakos iz Nikozije i Hansu iz Roštoka, a karijeru je završio 2017. godine.
Preporučujemo
IBRA SE VRATIO: Švedska pobedila Gruziju, magična asistencija Zlatana (VIDEO)
25. 03. 2021. u 22:56
BIVŠA ZVEZDA ČELSIJA: Eden Azar je najgori igrač na treningu sa kojim sam radio!
25. 03. 2021. u 22:34
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)