ZVEZDA JE ZA KLASU BOLJA OD MAČVE! Četiri gola u mreži gostiju, Katai dvostruki strelac (VIDEO)

11. 03. 2021. u 18:39 >> 21:05

FUDBALERI Crvene zvezde savladali su Mačvu sa 4:0 u zaostaloj utakmici 20. kola Ling long Super lige Srbije.

ЗВЕЗДА ЈЕ ЗА КЛАСУ БОЉА ОД МАЧВЕ! Четири гола у мрежи гостију, Катаи двоструки стрелац (ВИДЕО)

Golove za šampiona Srbije postigli su Katai (2),  Pavkov i Vukanović.

Crvena zvezda se ovom pobedom vratila na plus devet u odnosu na večitog rivala Partizan koji je najbliži pratilac.

Pogledajte izjavu Dejana Stankovića posle meča:

87. MINUT Katai svojim drugim, a četvrtim golom na utakmicu stavlja tačku na j.

80. MINUT 3:0 Aleksa Vukanović!

72. MINUT Gobeljić menja Rodića.

70. MINUT Kanga opet, ovaj put iz slobodnog udarca, loptu Perić izbija u korner. Kanga na prvu stativu ali Perić posle malo nesigurnosti grabi loptu.

64. MINUT Prvi pokušaj Kange na utakmici, lopta ide pored gola.

58. MINUT Rodić glavom pored gola

56. MINUT preva prilika za Mačvu u nastavku, završilo je kao i dva prethodna pokušava - traljavim šutem i loptom u Borjanovom naručju.

51. MINUT Opet KAtali, ovaj put iz bliže pozicije, ali Perić zaustavlja njegov šut.

50. MINUT Katai opet pokušava sa distance, ali lopta ide preko gola. Nastavlja se inicijativa šampiona.

49. MINUT Prvu šansu u drugom poluvremenu propustio je El Fardu Ben. Posle pokušaja Nikolića nije dobro zahvatio odbitak.

POLUVREME

45. MINUT dugo je trajala akcija crveno-belih, previše su komplikovali Ivanić i Nikolić da bi na kraj uKatai iz poluočaja šutirao preko gola sa ivice šesnaesterca.

40. MINUT Lukav pokušaj aleksandra Kataija, samo korner.

26. MINUT Stativu pogađa Veljko Nikolić. Inicijativa se nastavlja, a razlika u kvalitetu je više nego očigledna.

24. MINUT 2:0 MILAN PAVKOV! Inicijativa Zvezde krunisana je drugim pogotkom. Gajić asistent posle ubacivanja Ivanića.

12. MINUT Prelepa akcija crveno-belih, ali nema zgoditka. Nije uspeo mladi Veljko nikolić da kruniše divnu akciju u kojoj su učestvovali Ben i Gajić.

9. MINUT 1:0 KATAI!!! Šutirao je iskosa sa leve strane u suprotnu malu mrežu.

7. MINUT Ben izvodi slobodan udarac, pronalazi Pankova, ali defanzivac crveno-belih šutira neprecizno glavom.

3. MINUT Prva je pripretila Mačva, ako se tako može nazvati pokušaj Obrovca koji je lako zaustavio Borjan.

Utakmica je bila odložena zbog obaveza crveno-belih u Ligi Evrope, tačnije duela sa Milanom.

Zvezda u meč ulazi sa prve poozicije na tabeli i 71 bodom, šest više, uz meč manje od prvog pratioca Partizana, dok je Mačva pretposlednja na tabeli sa 20 bodova.

CRVENA ZVEZDA - MAČVA 4:0 (2:0)

Stadion: Rajko Mitić

Sudija: Jovan Šegrt

Crvena zvezda: Borjan – Gajić, Rodić (od 71. Gobeljić), Degenek, Pankov – Petrović (od 67. Srnić), Nikolić, Katai, Ben (od 67. Vukanović), Ivanić (od 46. Kanga) – Pavkov (od 46. Gavrić)

Mačva: Perić - Pejović (od 46. Subotić), Kremenović, Dabić - Mijailović, Kočar, Knežević (od 46. Sladojević), Obrovac - Ćirković (od 74. N.Panić), N. Panić, Trimanović