AUSTRALIJANAC ISMEVA NOVAKA: Oporavićeš se od pokidanog mišića za dva dana!? Nauči me kako to

Марко Паунић
Marko Paunić

13. 02. 2021. u 19:18

SRPSKI teniser Novak Đoković povredio se tokom meča sa Tejlorom Fricom.

АУСТРАЛИЈАНАЦ ИСМЕВА НОВАКА: Опоравићеш се од покиданог мишића за два дана!? Научи ме како то

FOTO: AP/Tanjug

Đoković je doživeo povredu trbušnog zida zbog koje je zamalo predao meč, ali je prvi reket sveta "stisnuo zube" i na kraju herojski slavio protiv Amerikanca. 

Ipak, Novakova pobeda zapala je za oko dežurnim dušebrižnicima koji su odmah iskoristili priliku da ga napadnu i ospored njegovu rroblem. Jedan od najgnusnijih komentara imao je Tanasis Kokinakis. 

Grk poreklom, ali teniser koji nastupa za Australiju i pogađate, najbolji prijatelj Nika Kirjosa oglasio se na Tviteru.

- Oporavićeš se od pokidanog mišića za dva dana!? Nauči me kako to - napisao je Kokinakis, a potom i obrisao svoj komentar. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Letonija uradila

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Letonija uradila

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.

24. 12. 2025. u 12:08

Komentari (2)

DR NOVOSTI u klinici gde se neguje stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima