TUŽNIJE NE MOŽE DA BUDE: Najveći svih vremena pomagao mnoge, a ostavio deci dugove
LEGENDARNI Dijego Armando Maradona ostavio je ogroman dug nakon svoje smrti.
FOTO: AP
Argentinski mediji navode da je Maradona godinama izbegavao plaćanje poreza u Italiji dok je bio igrač Napolija i da je dug na kraju dostigao neverovatnih 26 miliona evra!
A i ta cifra je umanjena, pošto su Dijegovi advokati uspeli da otpišu 11 miliona evra.
List Infobae navodi da Maradonina smrt nije poništila dugovanja, te su se ona prenela na njegove naslednice koji poslednjih nedelja vode bitku za nasledstvo u koje spadaju nekretnine, automobili i nakit.
Preporučujemo
ISPLIVAO VELIKI SKANDAL NAKON MARADONINE SMRTI: Doktor optužen da je sve falsifikovao!
10. 01. 2021. u 15:23
REZULTATI OBDUKCIJE ŠOKIRALI SVET: Užasni detalji smrti Dijega Maradone
23. 12. 2020. u 11:46
MARADONA IZVRŠIO SAMOUBISTVO? Šokantne tvrdnje Dijegovog dugogodišnjeg doktora (FOTO)
21. 12. 2020. u 15:53
TRIPL-DABL MAŠINA: Jokićevoj dominaciji nema kraja, Nagetsi izgledaju sjajno pred početak plej-ofa!
NA krilima sjajnog Srbina Nagetsi su ostvarili devet vezanih trijumfa, a verovatno će i deseti jer večeras u "Bol arenu" dolazi slabašni Memfis.
08. 04. 2026. u 14:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
TAJNI DOGOVORI IZ 80ih: Kako su SAD naoružavale Teheran, Regana umalo koštalo fotelje, umešan državni vrh - afera Iran-Kontra (FOTO)
OLIVER Nort je američki politički komentator i penzionisani pukovnik Korpusa američkih marinaca koji svakom svojom pojavom podseti na kontroverze koje se vežu za njegovo ime.
09. 04. 2026. u 12:33
Komentari (0)