ŠTA URADI CRNI RAJKO: Primio gol sa 30 metara, pa odbranio penal! (VIDEO)

13. 12. 2020. u 18:02

Ekipa Remsa na čijem je golu srpski reprezentativac Predrag Rajković doživela je novi poraz, ovog puta od Bresta rezultatom 2:1 u 14. kolu francuske Lige 1.

ШТА УРАДИ ЦРНИ РАЈКО: Примио гол са 30 метара, па одбранио пенал! (ВИДЕО)

Na ovom susretu smo videli par sjajnih golova, ali i odbranjen penal u režiji Rajkovića.

Njemu je to peti odbranjeni penal ove sezone, ali nažalost to njegovom timu nije donelo pozitivan rezultat.

Po veoma vetrovitom vremenu, Rajković je u 30. minutu primio gol sa 30 metara.

Loptu je poslao Frank Onor i uz pomoć vetra je ona završila u mreži.

Ali, rajković se iskupio sedam minuta kasnije kada je Stiv Munije šutirao sa 11 metara, a Rajković poput mačke skinuo taj udarac.

Rems je izjednačio u 66. minutu, i to iz kornera!

Arber Zeneli je izveo udarac iz ugla, a uz pomoć vetra lopta je završila u golu – 1:1.

Međutim, Rems nije izdržao do kraja, pošto je Munije takođe ispravio svoju grešku i posle jednog odbitka doneo trijumf Brestu u 77. minutu.