SERIJA A: Milenković doneo bod Fiorentini u dubokoj nadoknadi (VIDEO)

07. 12. 2020. u 23:03

FUDBALERI Fiorentine odigrali su nerešeno 1:1 na svom terenu sa Đenovom u 10. kolu Serije A, a remi domaćem timu doneo je srpski reprezentativac Nikola Milenković.

СЕРИЈА А: Миленковић донео бод Фиорентини у дубокој надокнади (ВИДЕО)

Bio je tim Ćezarea Prandelija bolji rival, to pokazuje i odnos u udarcima ka golu - 16:3, ali ni to nije dovoljno da se dođe do trijumfa, šta više "viola" se u osmom minutu nadoknade izvukla i izbegla poraz.

U prvih 45 minuta nije bilo golova. Očekivalo se da će se u nastavku mreže tresti i to se desilo dva puta.

Gosti su poveli u 89. minutu preko hrvatskog fudbalera Marka Pjace i kada su mislili da će tri boda odneti kući u tome ih je sprečio Milenković.

Popularni "Bleki" se najbolje snašao u gužvi pred golom koji je čuvao Paleari i tako doneo bod svom timu.

Fiorentina sada ima devet bodova i nalazi se na 17. mestu na tabeli, dok je Đenova na 19. poziciji sa šest.