LIJU SUZE OD SREĆE: Za njih je ovo kao da su osvojili Svetsko prvenstvo (FOTO)

15. 11. 2020. u 10:35

Nekoj reprezentaciji je sasvim normalna pojava da veže nekoliko mečeva bez poraza, dok je to San Marinu čudo ravno osvajanju Svetskog prvenstva

ЛИЈУ СУЗЕ ОД СРЕЋЕ: За њих је ово као да су освојили Светско првенство (ФОТО)

Remijem protiv Gibraltara (0:0) San Marino je povezao dve utakmice bez poraza u Ligi nacija, iako su igrali skoro celo drugo poluvreme sa igračem manje.

Nakon utakmice neki igrači nisu uspeli da se suzdrže, a da ne puste suze radosnice od sreće i zadovoljstva. Među njima bio je i je Dante Rosi.

"Ovo je za mene san. Ne mogu da pričam. Moja porodica je srećna, moja žena... Hvala saigračima i stručnom štabu. Ovaj remi je za malu zemlju koja ima veliko srce. Izvinjavam se...", kazao je 33-godišnji defanzivac.

Inače, San Marino je već dugo vremena među najlošijim svetskim selekcijama. Obično služe za popravljanje gol-razlike, ali čini se da su u Ligi nacija dočekali svojih pet minuta slave.