SERIJA A: Roma bolja od Fiorentine, Sasuolo nastavio sa nestvarnim partijama

Č. V.

01. 11. 2020. u 21:23

FUDBALERI Rome pobedili su kao domaćini Fiorentinu 2:0, u šestom kolu italijanske Serije A.

СЕРИЈА А: Рома боља од Фиорентине, Сасуоло наставио са нестварним партијама

"Vučica" je potvrdila da se nalazi u dobroj formi. Ovo je timu iz Rima bio sedmi vezani meč u kome nije izgubio.

Golove za Romu su postigli Leonardo Spinacola u 12. i Pedro Rodriges u 70. minutu.

Fiorentina je pokušala da se vrati u utakmicu. U tome nije uspela, a od 89. minuta ekipa iz Firence je igrala sa igračem manje, nakon isključenja Lukasa Martinesa Kvatra.

Nakon šest mečeva Roma zauzima sedmo mesto sa 11 bodova, dok se Fiorentina nalazi na jedanestom sa 7 bodova.

U istom terminu, Sasulo je napravio iznenađenje pošto je u gostima pobedio Napoli 2:0.

Golove za tim Roberta de Zerbija su dali Manuel Lokateli iz penala u 58. i Maksim Lopes u petom minutu sudijske nadoknade.

Klub iz Emilija-Romanje nastavio je da beleži nestvarne partije ove sezone. Do sada nije poražen, ima četiri pobede i dva remija.

Nakon šest kola, Sasulo je na drugom mestu sa 14 bodova, dok je Napoli na petom sa 11 bodova.