TRANSFER KOJI ĆE OBRADOVATI LUKU JOVIĆA: Zidan Srbinu ukazao poverenje, transfer Borhe Majorala
UPITAN je Zinedin Zidan u sredu ima li mesta za Luku Jovića, rekao je da prelazni rok još uvek traje... Čini se da je francuski trener prelomio.
Foto AP
Dobro obavešteni španski radio "Cope" javio je da će Borha Majoral obući dres Rome, radi se o dvogodišnjoj pozajmici. Time je rešena dilema - Luka Jović će ostati u Madridu.
Čini se da se dvoumio trener Reala, dati šansu Luki ili Borhi, na kraju je presudila utakmica koju je odigrao Jović protiv Valjadolida, za koju španski mediji govore da je najbolja Jovićeva partija od dolaska u Madrid.
Imao je nekoliko prilika, ali ga ni juče nije hteo gol. Glad za igrom bila je dovoljna da osigura mesto u Realu za tekuću sezonu.
Jović je prošle sezone u dresu Real Madrida dobijao priliku na kašičicu i postigao je svega dva gola, a videćemo da li će ga posle ovakve partije Zidan koristiti malo više.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DA LI JE DOŠLO DO PREOKRETA: Zidanove reči obradovaće Luku Jovića, na terenu već protiv Betisa?
26. 09. 2020. u 12:30 >> 12:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
FINALE PRE FINALA: Mbape protiv Jamala u najvećem blokbasteru Svetskog prvenstva do sada!
Jedan od najvećih derbija svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Francuska i Španija odmeriće snage u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Dalasu (21.00) izboriće veliko finale, gde ga već čeka bolji iz okršaja Argentine i Engleske.
14. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)