LUDILO NA "ĐUZEPE MEACI": Inter i Fiorentina brojali do sedam "Nero-azurima" pobeda u završnici!

26. 09. 2020. u 23:34 >> 23:39

UTAKMICA drugog kola Serije "A" između Intera i Fiorentine dugo će se prepričavati.

ЛУДИЛО НА ЂУЗЕПЕ МЕАЦИ: Интер и Фиорентина бројали до седам Неро-азурима победа у завршници!

Meč na "Đuzepe Meaci" igran je pred ograničenim brojem navijača, a oni koji su prisustvovali meču u Milanu dugo će ga pamtiti. Inter je na kraju slavio 4:3.

No, krenimo redom. Bio je po svim statističkim parametrima Inter nadmoćan na terenu. 21 udarac ka golu, osam u okvir, posed od čak 67 procenata. Ipak, poveli su gosti u 3. minutu duela.

Kristijan Kuame je doneo prednost "violi". Činilo se da će to biti rezultat na poluvremenu, ali je u drugom minutu nadoknade Lautaro Martinez poravnao na 1:1.

Autogolom Federika Čekerinija u 52. minutu Inter je došao i do vođstva. Da se domaći dugo ne raduju pobrinuo se Gaetano Kastrovili golom pet minuta kasnije. Da bi novo vođstvo Fiorentini doneo Federiko Kijeza u 63. minutu.

Delovalo je da će izabranici Antonia Kontea upisati poraz, ali da tako ne bude pobrinuli su se Romelo Lukaku u 87. minutu, i Danilo d'Ambrozio koji je dva minuta kasnije postavio konačnih 4:3.