POKAZAO KLOPU DA NIJE POGREŠIO ŠTO MU VERUJE: Grujić strelac u ubedljivoj pobedi Liverpula

24. 09. 2020. u 23:03

LIVERPUL je bio ubedljiv u Liga kupu, savladao je Linkoln rezultatom 7:2, a strelac na meču bio je i Marko Grujić.

ПОКАЗАО КЛОПУ ДА НИЈЕ ПОГРЕШИО ШТО МУ ВЕРУЈЕ: Грујић стрелац у убедљивој победи Ливерпула

Srpski fudbaler je odigrao ceo meč, na meču je debitovao i Diogo Žota. Poveo je Liverpul u 9. minutu, gol je postigao Đerdan Šaćiri. U osamnaestom se upisao i Takumi Minamino.

Dva gola postigao je Kurtis Džonson, prvi u 32. minutu, a drugi četiri minuta kasnije. Drugim golom Minamina Liverpul je povisio na 5:0, Edun je smanjio zaostatak Linkolna. Da bi četiri minuta kasnije Marko Grujić popkazao Jirgenu klopu da ima prava što mu veruje.

Odbitak je došao do Marka Grujića, on je precizno šutirao i povisio je na 6:1. Minut kasnije Luis Montsma postiže još jedan gol za domaćina.

Konačan rezultat 7:2 postavio je Divok Oriži u 89. minutu.