KOLAŠINAC HOĆE KUĆI IZ PORODIČNIH RAZLOGA: Bajer već pokazao interesovanje
SEAD Kolašinac želi da se vrati u Nemačku, a kao razlog navodi porodične razloge.
foto: EPA
Bajer Leverkusen je odmah pokazao interesovanje za defanzivca Arsenala i sada se čeka klub iz Londona.
Posle 105 nastupa u dresu Arsenala bosanski fudbaler je rezerva u timu trenera Mikela Artete. Na poslednjem meču bio je neiskorišćena zamena u pobedi Arsenala nad Fulhamom.
Kolašinac ima ugovor koji važi još dve godine, ali je voljan da ode ranije. Šalke je, prema pisanju engleskih medija, želeo da vrati Seada u svoj tim ali nema finansijskih sredstava za takav poduhvat.
Kolašinac bi mogao da bude drugi igrač koji je otišao iz Arsenala ovog meseca. Prvo je klub napustio golman Emilian Martinez koji je otišao u Aston Vilu za 17 miliona funti.
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)