SANOGO: Žao mi je, nisam imao nameru! Nisam mogao da zaustavim nogu
VIDELI smo u utakmici na Banovom brdu oštar start fudbalera Crvene zvezde Seku Sanoga nad kapitenom domaćeg sastava.
Foto: N.Paraušić
Bolni krici Marka Docića parali su uši malobrojnih novinara i okupljenih gostiju na stadionu.
Docić je sa terena iznet na nosilima, a o stepenu povrede ne zna se u ovom trenutku ništa. Na prvi pogled izgledalo je da se radi o teškoj povredi, ali ćemo potvrdu morati da sačekamo.
60. minut stajao je na semaforu kada je Marko Docić startovao na loptu, na istu je krenuo i Sanogo. Neoprezno je startovao Zvezdin fudbaler. Jedino što je mogao da se izvini Dociću i Aleksandru Veselinoviću. Zvezdin Vezista ističe da nije postojala namera da povredi rivala.
"Žao mi je zbog povrede Docića. Prilikom izbijanja lopte, noga mi je produžila, nisam mogao da je zaustavim i zaista nisam imao nameru da ga udarim ili da dođe do bilo kakvog kontakta između nas dvojice. Stvarno saosećam sa Docićem i želim mu što brži i uspešniji oporavak i ovom prilikom mu upućujem najiskrenije moguće izvinjenje zbog starta, koji ponavljam, nije bio moja namera" rekao je Sanogo.
Nešto ranije poruku Dociću poslala je i Crvena zvezda.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku.
Preporučujemo
OGLASILA SE CRVENA ZVEZDA: Crveno-beli poslali poruku Marku Dociću
11. 09. 2020. u 21:31 >> 21:22
DIVLjAČKI START SANOGA: Docića izneli sa terena, doživeo težu povredu, fudbaleru Zvezde samo žuti karton (VIDEO)
11. 09. 2020. u 20:26 >> 22:08
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)