NEMAC RAZLJUTIO NAVIJAČE TOTENHEMA: Vezista žestoko "pecnuo" navijače "Pevaca"!
VEZISTA Arsenala Mesut Ozil nije štedeo gradskog rivala.
Foto: EPA
Čini se da nekadašnji reprezentativac Nemačke ima previše vremena s obzirom na činjenicu da od "restarta" fudbalske lige nije odigrao nijedan minut za "Topdžije".
Fudbaler Arsenala je odgovarao na pitanja fanova na društvenoj mreži Tviter. Tom prilikom "potkačio je gradskog rivala Totenhem.
Upitan, da li bi pre pojačao Totenhem ili otišao u penziju, Nemac je odgovorio:
"Ukoliko ne želim da osvajam trofeje, trebalo bi da pojačam Totenhem", rekao je fudbaler Arsenala, čime je pobrao simpatije navijača ekipe sa "Emirata", a ujedno razljutio deo Londona koji navija za "Pevce".
Nemac je 2013. Došao iz Reala u Arsenal za 42.5 miliona funti.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
I PELE SE POKLONIO RONALDU: Kristijano, srdačno ti čestitam na dostizanju novih visina
09. 09. 2020. u 21:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (1)