LEPE VESTI: UEFA Superkup će se igrati pred publikom

Časlav Vuković

25. 08. 2020. u 16:11

KONAČNO malo dobrih vest za sport. UEFA Superkup igraće se 24. septembra 2020. godine u Budimpešti pred navijačima.

ЛЕПЕ ВЕСТИ: УЕФА Суперкуп ће се играти пред публиком

Foto: EPA-EFE/ LAURENT GILLIERON

Istina broj ljudi na tribinama biće ograničen, ali svakako su sjajne vesti da će gledalaca biti na stadionu.

UEFA je navela da će se sve utakmice izuzev ove igrati bez publike. Situacija vezana za vuris korona biće i dalje pomno praćena.

Svi se nadaju da će odluka da se igra pred publikom u prestonici Mađarske biti pun pogodak, iako će biti popunjeno 30 odsto kapaciteta stadiona.

- Veoma je važno da pokažemo da fudbal može da se igra u teškim vremenima, jer je bez navijača nekako izgubila deo svoje čari. Nadamo se da ćemo ovim test mečom u Budimpešti vratiti veliki broj gledaoca. U redovnom smo kontaktu sa Fudbalskim savezom Mađarske i sa vladom te zemlje kako bismo sproveli sve neophodne mere zaštite jer ne želimo da rizikujemo ništa i ničiju bezbednost ne želimo da ugrozimo - rekao je Aleksandar Čeferin.

U UEFA Superkupu sastaće se osvajač Lige šampione i Lige Evrope - ekipe Bajerna i Sevilje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena