HRABRA ODLUKA UEFA: Određen sudija za Zvezdin meč u Tirani

20. 08. 2020. u 15:50

EVROPSKA kuća fudbala (UEFA) izabrala je sudije za utakmicu Tirane i Crvene zvezde u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

ХРАБРА ОДЛУКА УЕФА: Одређен судија за Звездин меч у Тирани

Foto

Poverenje je dobio Šveđanin Kaspar Sjeberg, kome će to biti tek drugi meč na evropskoj pozornici, što je iznenađenje. Šta više, Sjeberg (33) nikada nije sudio u ovom takmičenju, već samo jednom u kvalifikacijama za Ligu Evrope i to u susretu Aberdina i Ropsa u prvoj rundi.

Njemu će pomagati Peter Magnuson i Mikel Halin, dok je četvrti sudija Mohamed Al Hakim. Svi su iz Švedske.

Meč Tirane i Zvezde igra se u utorak od 20 sati u prestonici Albanije.

(B92)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno

CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno

Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.

04. 04. 2026. u 18:06

Komentari (1)

AMERI SAZNALI ŠTA SRBI URADE KAD JE TEŠKO - I OSTALI U ŠOKU! Trener najvećeg američkog čuda objasnio kako je to kad treniraš SRBE! (VIDEO)