RAPSODIJA DORTMUNDA: "Milioneri" brojali do 11 (VIDEO)

16. 08. 2020. u 19:35

FUDBALERI Borusije Dortmund pregazili su Austriju iz Beča sa 11:2 u prijteljskoj utakmici.

РАПСОДИЈА ДОРТМУНДА: Милионери бројали до 11 (ВИДЕО)

"Milioneri" su doslovno zgazili sedmoplasirani tim prvenstva Austrije, koji sa klupe predvodi nekadašnji trener Dortmunda Piter Šteger.

Što se prvog poluvremena tiče izabranici Lusijana Favra su brojali do četiri. Golove su u tom delu susreta postigli Rejna koji se dva puta upisao u strelce, dok su po jednom pogađali Gereiro i mladi holandski vezista Ferai kome je to debitantski gol u dresu Dortmunda.

Borusija je demolirala rivala u nastavku utakmice. Priliku da zaigra dobio i mladi Džud Belingem, koji je asistirao Sanču za pogodak, a zatim se i sam upisao u strelce.

Golove su još u drugom poluvremenu postigli i Džan, Volf, Azar, Šulc i Duman.