BENFIKA PRAVI MOĆAN TIM: Posle Kavanija stiže pojačanje iz Premijer lige

Časlav Vuković

13. 08. 2020. u 13:31

BENFIKA se ne šali kada je u pitanju formiranje tima za narednu sezonu.

БЕНФИКА ПРАВИ МОЋАН ТИМ: После Каванија стиже појачање из Премијер лиге

Foto: EPA-EFE/LAURENT DUBRULE

Čelnici kluba sa "La Luža" su na mesto trenera vratili Žorža Žesusa. Pred vratima portugalskog velikana je i Edinson Kavani, a sada bi moglo da stigne pojačanje i iz Premijer lige.

Naime, mediji u Belgiji navode da je Jan Vertongen odlučio da se preseli u Lisabon kako bi pojačao Benfiku.

Za dugogodišnjeg igrača Totenhema interesovanje je pokazala i Roma. Ipak, njegova želja je da pojača lisabonske "orlove" zbog igranja u Ligi šampiona, ali i života u prestonici Portugalije.

Klub je navodno već zakazao medicinske preglede. Ugovor će biti potpisan na tri godine, tako da bi posao oko dolaska Vertongena u Benfiku uskoro trebalo da bude završen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

23. 04. 2026. u 20:00

Komentari (0)

KADA VEŠTAČKA INTELIGENCIJA NIJE SAMO “BUZZWORD” I ŠTA ZNAČI GRADITI SISTEME KOJI ZAISTA RADE