NOVAK NIJE PO ŽELJI VOJVODINE: Novosađani grme na sudije, traže izuzeće Simovića
Novi potresi u srpskom fudbalu.
Novak Simović foto: M.Vukadinović
Još se nije slegla prašina zbog sporne utakmice između Napretka i Partizana u Kruševcu, a na pomolu je novi skandal u srpskom fudbalu.
Ni u Vojvodini nisu zadovoljni suđenjem u prvom kolu Superlige na utakmici protiv TSC-a koja je završena rezultatom 2:2, pa su zatražili od Sudijske komisije da im glavni arbitar tog meča Novak Simović više ne deli pravdu u nastavku sezone.
Zanimljivo, radi se o sudiji iz Lovćenca, mesta nadomak Bačke Topole, koji je sudio komšijama u petak uveče.
- Mi smo se obratili FSS-u i Sudijskoj organizaciji, kao i Zajednici, povodom nezadovoljstva na toj utakmici. Mislim da smo direktno oštećeni i tražili smo izuzeće Novaka Simovića za sve buduće utakmice. Vojvodina je najstariji građanski klub u Srbiji, trofejni klub, ne zaslužuje takav tretman - naglasio je član upravnog odbora kluba sa Karađorđa Ljubomir Apro.
U Vojvodini su odbili da otkriju novinarima šta konkretno zameraju glavnom sudiji iz straha od potencijalne kazne, a saopštili su i da su razgovarali sa trenerom Nenadom Lalatovićem u svetlu poslednjeg medijskog istupa koji je imao političku konotaciju.
Podsetimo, Novak Simović je delegiran za drugo kolo Superlige i sudiće u sredu od 17 časova meč Novi Pazar - Partizan.
(Telegraf)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMINANTNO OTVARANjE PRVENSTVA: Arsenal je favorit na svom terenu
U prvom kolu druge ruske lige gledaćemo duel Arsenal Tule i Tekstilštika koji se sastaju na "Stadion Arsenalu" od 18 časova i 30 minuta.
13. 07. 2026. u 12:00
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (1)