"ZVEZDAŠI, DOĐITE DA ZAJEDNO OBELEŽIMO ŠAMPIONSKU SEZONU!" Zvezdin "magiko" pozvao navijače na proslavu 36. titule
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai pozvao je navijače "crveno-belih" na proslavu 36. šampionske titule, koja će biti održana u subotu, 24. maja od 18 časova na stadionu "Rajko Mitić".
FOTO: FK Crvena zvezda
Crvena zvezda će 24. maja od 19 časova dočekati ekipu Mladosti iz Lučana u utakmici poslednjeg, sedmog kola plej-ofa Superlige Srbije.
Zvezda je još ranije obezbedila novu, 36. šampionsku titulu u istoriji kluba. "Crveno-beli" se nalaze na prvom mestu na tabeli plej-ofa SLS sa 97 bodova.
Zvezda je najavila da će proslava šampionske titule početi u 18 sati na Marakani.
- Sezona je bila duga i zahtevna, ali smo pokazali karakter i kvalitet kada je bilo najpotrebnije. Ponosan sam na ceo tim, navijače i sve u klubu koji su verovali u nas od prvog kola. Titula je nagrada za sve ono što smo zajedno prošli. Ostao nam je još jedan cilj, a to je 'dupla kruna', želimo da završimo sezonu kako dolikuje i usrećimo naše navijače - rekao je Katai, preneo je zvanični sajt kluba.
On je istakao da 24. maja očekuje veliki broj navijača na Marakani.
- U subotu nas očekuje poslednje kolo, utakmica na Marakani i proslava sa našim navijačima. Zato želim da pozovem sve zvezdaše da dođu u što većem broju, da zajedno obeležimo ovu šampionsku sezonu na pravi način. Utakmica u subotu je za sve nas, radujemo se i očekujemo odličnu atmosferu. Marakana je najlepša kada su tribine ispunjene, sećam se kako je izgledala i pre par sezona kada su organizovane slične akcije sa crvenim i belim majicama. Tada smo svi uživali, a verujem da ćemo i subotu - zaključio je Katai.
Crvena zvezda će 21. maja u Zaječaru igrati protiv Vojvodine u finalu Kupa Srbije.
Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
Preporučujemo
SRBIN DOBIO NOVOG TRENERA: Evo ko će sa klupe predvoditi Jovana Miloševića i Verder
04. 02. 2026. u 18:15
GRADSKI DERBI ZA MESTO U FINALU: Arsenal ima prednost iz prvog meča, ali "plavci" se neće predati bez velike borbe
Arsenal i Čelsi sastaju se u revanšu polufinala EFL kupa na "Emirejtsu", a domaći tim u Londonu ima blagu, ali vrednu prednost iz prvog meča. "Tobdžije" su na "Stamford bridžu" slavile sa 3:2 i sada im je dovoljan i remi kako bi izborile plasman u finale i napale prvi trofej ove sezone.
03. 02. 2026. u 07:00
SVI U ŠOKU! Konačno pustili Ruskinje da igraju hokej, ali - samo protiv MUŠKARACA! Niko nije mogao ni da zamisli šta će da se desi (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz hokeja, Rusima vrlo bliskog sporta, u kome već četiri godine važi apsolutna zabrana za učešće ruskih ekipa, kako klupskih, tako i reprezentativnih.
04. 02. 2026. u 12:55
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)