DUŠAN ZOVE VLAHOVIĆA: Proradila zemljačka veza na liniji Torino - Istanbul
DUŠAN Vlahović je zaista na izlaznim vratima iz Juventusa, a poslednje informacije iz Turske dodatno podgrevaju temperaturu pred letnji prelazni rok. Kao što je poznato centarofru crno-belih iz Torina sledeće godine ističe ugovor sa klubom koji je i ove sezone ostao bez trofeja u Italiji, a pošto u Juventusu ne žele da on ode iz kluba kao slobodan igrač, počelo je sa "utvrđivanjem pazara".
Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Sa Bosfora je stigao poziv Fenerbahčea u kojem se Vlahoviću nudi ugovor od 40 miliona evra, iz Juventusa traže da se sve to "zaokruži" na lepšu cifru od 50 miliona, a poslednjih nedelja se u sve nekako umešao i Dušan Tadić, nekadašnji kapiten fudbalske rperezentacije Srbije koji i u Feneru veoma dobro nastupa sa destkom na leđima.
Dušan za Dušana, reklo bi se na prvi pogled i sve su prilike da će ovo zemljačko lobiranje da urodi plodom, jer je Fenerbahče baš odlučan u nameri da gradskom rivalu Galatasaraju konačno stane na crtu, pošto su bordo-žuti uzeli titulu prvaka Turske, čak i pored živog Žozea Murinja na klupi i tandema Džeko - Tadić u napadu Fenera.
Nekako se na celu priču iznenada nadovezapo još jedan Srbin. Darko Kovačević, nekadašnji centarfor Zvezde, Olimpijakosa i naše reprezentacije, sada uveliko u menadžerskim vodama je za grčke medije izjavio da je Vlahović, ustvari, idealan profil igrača za Atletiko Madrid.
Preporučujemo
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)