POPIO SUSPENZIJU: Junak Vulvsa propušta dve utakmica u Premijer ligi (VIDEO)
Fudbalska asocijacija Engleske (FA) suspendovala je na dve utakmice igrača Vulverhemptona Mateusa Kunju zbog incidenata posle meča sa Ipsvičem, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).
Foto: Profimedia
Fudbaleri Vulverhemptona su 14. decembra na svom terenu poraženi od Ipsviča (1:2) u meču 16. kola Premijer lige. Ipsvič je do trijumfa stigao golom Džeka Tejlora u četvrtom minutu nadoknade vremena, a po završetku utakmice došlo je do incidenata.
Bi-Bi-Si navodi da je Kunja optužen za nedolično ponašanje pošto je laktom udario člana stručnog štaba Ipsviča. Brazilski fudbaler je prihvatio optužbe, a kažnjen je i novčano sa 80.000 funti.
Mateus Kunja će zbog suspenzije morati da propusti utakmicu protiv Notingem Foresta u Premijer ligi, kao i duel trećeg kola FA kupa sa Bristolom.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
SRBIN JE SILA: Cela Amerika bruji o brutalnoj partiji Nikole Jokića (VIDEO)
31. 12. 2024. u 06:30
NIKOLA JOKIĆ DELIO ASISTENCIJE KAO NIKADA DO SADA: Ovo ludilo morate videti (VIDEO)
31. 12. 2024. u 07:10
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)