JOŠ JEDAN PORTUGALAC NA KLUPI MILANA: "Rosonere" imaju novog trenera

Časlav Vuković

30. 12. 2024. u 15:17

PORTUGALSKI stručnjak Seržo Konseisao novi je trener fudbalera Milana, saopštio je danas italijanski klub.

ЈОШ ЈЕДАН ПОРТУГАЛАЦ НА КЛУПИ МИЛАНА: Росонере имају новог тренера

Foto: EPA-EFE/ESTELA SILVA

Kako se ističe, 50-godišnji stručnjak je sa čelnicima "rosonera" potpisao ugovor do juna 2026. godine.

Konseisao je na klupi Milana nasledio zemljaka Paula Fonseku koji je ovog ponedeljka zvanično dobio otkaz posle samo jedne pobede u prethodna četiri meča u Seriji A.

Novi trener velikana sa "San Sira" je poslednji trenerski angažman imao u Portu, koji je vodio od 2017. do 2024. godine. Sa "zmajevima" je osvojio tri titule prvaka, četiri Kupa i jedan Liga Kup.

Radio je kao trener i u francuskom Nantu, kao i u portugalskim klubovima Vitoriji Gimaraeš, Bragi, Akademiki i Oljanenseu.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena