VELIKA ČAST ZA SRBINA: Minaković deli pravdu na meču Lige Evrope!
Srpski arbitar Nenad Minaković biće glavni sudija na meču petog kola Lige Evrope između Karabaga i Liona, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
EPA
Minakoviću će pomagati sunarodnici Nikola Borović i Boško Božović, dok je UEFA za četvrtog arbitra odredila Milana Mitića. U VAR sobi biće Momčilo Marković i Novak Simović.
Utakmica između Karabaga i Liona biće odigrana u četvrtak, od 18.45 časova, u Bakuu. Lion se nalazi na devetom mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Karabag na 29. poziciji sa tri boda.
BONUS VIDEO: Čudo od sportskog objekta - Nacionalni stadion u Srbiji
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
JOKIĆ UTUČEN KAO NIKAD: Evo šta je poručio treneru nakon debakla Denvera! (VIDEO)
26. 11. 2024. u 08:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HRABRO ZA NASTAVAK EVROPSKOG SNA: Vojvodina juri gol zaostatka na "Grupama areni"
Vojvodina će ove večeri na "Grupama areni" (20.15) pokušati da nadoknadi gol zaostatka protiv Ferencvaroša i izbori plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Mađarski šampion iz prethodnih godina slavio je sa 2:1 u Novom Sadu, pa pred svojim navijačima ima lepu priliku da završi započeti posao i obezbedi dvomeč sa holandskim Tventeom.
16. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)