A ZVEZDA I PARTIZAN... Žreb za Kup Srbije u fudbalu
ŽREB parova 1/8 finala Kupa Srbije u fudbalu biće održan u ponedeljak, 25. novembra (14,00) u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi. U žrebu će učestvovati Lidija Stojkanović, selektorka ženske omladinske reptrezentacije Srbije.
FOTO: FSS
Prvu grupu listića sa imenima klubova čine oni koji su pobedili u 1/16 finala, a koji su u takmičarskoj sezoni 2023/24 bili najbolje plasirani na tabeli Superlige, odnosno Prve lige Srbije.
U pitanju su:
Crvena zvezda
Partizan
TSC
Vojvodina
Radnički 1923
Čukarički
Mladost (Lučani)
Napredak
Drugu grupu listića čine:
Novi Pazar
Spartak ŽK
IMT
Radnički (Niš)
Javor Matis
Radnik (Surdulica)
OFK Beograd
Grafičar
Mečevi osmine finala Kupa Srbije na programu su u sredu 4. decembra. Dueli četvrtfinala igraju se 2. aprila iduće godine. Utakmice polufinala 7. maja, a finalni meč zakazan je za 22. maj 2025.
TOTAL FUDBAL NA "ALIJANC ARENI": Bajern ima napadački arsenal potreban za preokret, ali PSŽ zna kako da iskoristi defanzivne mane Bavaraca
OSAM dana nakon nezaboravnog spektakla u Parizu, Bajern Minhen i Pariz Sen Žermen ponovo ukrštaju koplja, ovoga puta na "Alijanc areni" (21.00), u revanšu polufinala Lige šampiona koji obećava još jednu noć za pamćenje.
06. 05. 2026. u 07:00
POLA GRČKE U NEVERICI! Ovo su grčka deca uradila zbog Srba (VIDEO)
Najnovije vesti iz Grčke tiču se Srba.
06. 05. 2026. u 14:45
"NE DIRAJTE NAM PARADU!" Rusi prete Kijevu moćnim oružjem: "Ako ispalimo 2ili3, to je kao nuklearni udar"
RUSKI predsednik Vladimir Putin upozorio je Kijev da će, ako ukrajinski dronovi pokušaju da pokvare vojnu paradu na Crvenom trgu u Moskvi, u znak odmazde uslediti masovni raketni udar na centar Kijeva.
06. 05. 2026. u 11:53
Komentari (0)