CELA TURSKA MU SE KLANJA: Dušan Tadić sagradio školu u Turskoj, za jednu stvar nije želeo da se sazna (FOTO)
Nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić izgradio je školu u turskom gradu Hataju, koji je bio na udaru razornog zemljotresa.
Foto: Profimedia
Dušan Tadić je odlučio da pomogne onima u nevolji, pa je, prema pisanju turskog novinara Serdžana Hamzaoglua, donirao značajnu svotu novca za izgradnju škole u Hataju, koji je u velikoj meri razrušen posle strašnog zemljotresa 6. februara 2023. godine.
Zanimljivo, vlasti iz tog grada su želele da školu nazovu baš prema srpskom fudbaleru, što je on odbio i insistirao da ostane anoniman!
Ovaj potez ne bi trebalo da čudi mnogo pošto je popularni Duća već dve godine član Fenerbahčea, za koji i dan-danas nastupa.
BONUS VIDEO SVE JE SPREMNO: Evo kako izgleda stadion Monaka pred meč sa Zvezdom u Ligi šampiona
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ BAJKE: Zverev staje na put najlepšoj priči Vimbldona
ARTUR Feri osvojio je srca mnogih ljubitelja tenisa širom sveta sjajnim nastupom na Vimbldonu, ali verujemo da će se njegova avantura danas okončati pošto će sa suprotne strane mreže na "Centralnom terenu" biti moćni Saša Zverev (14.30).
10. 07. 2026. u 12:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)