VATRENI POSTIGAO HET-TRIK: Kramarić fantastično otvorio novu sezonu u Bundesligi
Hrvatski fudbalski reprezentativac Andrej Kramarić na dobar način počeo je novu sezonu.
FOTO: -EFE/RONALD WITTEK CONDITIONS
Andrej Kramarić postigao je tri gola i odveo Hofenhajm do pobede od 3:2 nad novim prvoligašem Kilom u prvom kolu nemačke Bundeslige.
Hrvatskom reprezentativcu bilo je potrebno samo šest minuta u novoj sezoni da postigne prvi gol. Grilič je oboren u kaznenom prostoru i posle VAR asistencije sudija je dosudio penal za domaće.
Kramarić je u laganom naletu došao do lopte, matirao golmana i rutinski šutirao u nebranjeni deo gola za vođstvo Hofenhajma. Uz to, precizan je bio Kramarić u 37. minutu, kada je povisio na 2:0. Kil je u 65. minutu preko Aleksandra Bernharsona smanjio na 2:1.
U 82. minutu Kil je ostao sa igračem manje posle isključenja Kelatija, a Kramarić je iskoristio brojčanu prednost za het-trik pet minuta kasnije. U završnici je Kil golom Šuta Mačina samo ublažio poraz.
BONUS VIDEO "DAĆEMO SVE OD SEBE U REVANŠU": Ognjen Mimović veruje da će Zvezda ući u Ligu šampiona
Preporučujemo
SINER BRZO REAGOVAO: Bivši trener Novaka Đokovića pojačava tim italijanskog tenisera
24. 08. 2024. u 10:33
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)