SKANDAL KAKAV FUDBAL NE PAMTI! Navijač šeik "bičevao" napadača zbog Srbina (VIDEO)

12. 04. 2024. u 09:50

Fudbaleri Al Hilala osvojili su Superkup Saudijske Arabije, pošto su u finalu u Abu Dabiju pobedili Al Itihad 4:1.

СКАНДАЛ КАКАВ ФУДБАЛ НЕ ПАМТИ! Навијач шеик бичевао нападача због Србина (ВИДЕО)

Foto EPA

Međutim, sjajna igra Sergeja Milinkovića Savića i družine ostala je u senci skandala koji se desio nakon utakmice. Naime, napadač poraženog sastava Abdelrazak Hamdala čuo je prozivke navijača Al Hilala. Marokanac je prišao tribini, polio vodom pristalice popularnih "šefova", a onda je usledio veliki incident.

Anonimni muškarac je izvadio kaiš i išibao Hamdalu. Skandal kakav nikada nije viđen na fudbalskim terenima.

Što se tiče samog meča, Al Hilal je poveo u petom minutu golom Malkoma, a izjednačio je Abderazak Hamdala u 21. minutu. Al Hilal je ponovo poveo u 44. minutu kada je strelac bio Salem el Davsari, a zatim je drugi gol na utakmici postigao Malkom, u 89. minutu, na asistenciju srpskog fudbalera Sergeja Milinkovića Savića.

Konačan rezultat postavio je Naser el Davsari u šestom minutu nadoknade vremena.

Za Al Hilal nije igrao srpski fudbaler Aleksandar Mitrović zbog povrede.

Al Hilal ove sezone ima šansu da osvoji četiri trofeja, pošto je prvi u prvenstvu sa 12 bodova više od Al Nasra sedam kola pre kraja, igra u polufinalu azijske Lige šampiona i u polufinalu saudijskog Kupa kralja.

BONUS VIDEO KLADIONIČARSKE PRIČE: Jokić ima i bezobrazluk