"ONO ŠTO JE MESI URADIO JE, ZA NJEGA, UOBIČAJENO!" Povratak Argentinca posle četiri utakmice zbog povrede
PRVI meč posle oporavka od povrede i odmah gol. Fudbaleri Intera iz Majamija odigrali su noćas nerešeno 2:2 protiv Kolorada u MLS, a jedan od dva gola za tim sa Floride postigao je Lionel Mesi.
Tanjug/AP
Argentinac se vratio na teren posle četiri utakmice pauze zbog problema sa tetivom. Ušao je u igru u drugom poluvremenu i postigao je izjednačujući gol u 58. minutu, nakon što je Kolorado poveo u 45. minutu golom Rafaela Navara iz jedanaesterca. Majami je poveo u 60. minutu golom Leonarda Alfonsa, a bod Koloradu doneo je Kol Beset u 88. minutu.
- Ono što je Leo uradio je za njega uobičajeno, ono što podstiče u našem timu, u saigračima, u ljudima. Najvažnije je da se osetio dobro i to će mu pomoći da ima više samopouzdanja, posebno u vezi sa povredom, za narednu utakmicu protiv Montereja - rekao je trener Majamija Herardo Martino.
Majami će u sredu u revanšu četvrtfinala Konkakaf Lige šampiona igrati na gostujućem terenu protiv Montereja. U prvoj utakmici meksička ekipa pobedila je 2:1.
Preporučujemo
BOSNA U ŠOKU: Evo šta je Srbin naterao čuvenog Bosanca da uradi za Vaskrs (VIDEO)
14. 04. 2026. u 12:28
RUTINSKO ODRAĐIVANjE POSLA: PSŽ dolazi na "Enfild" sa dva gola prednosti i Enrike neće dozvoliti da ih ispusti
PARIŽANI su dominirali pred svojim navijačima protiv Liverpula, slavili su rezultatom 2:0 i sa ogromnim samopouzdanjem dočekuju večerašnji revanš koji je na programu od 21.00.
14. 04. 2026. u 09:30
BOSNA U ŠOKU: Evo šta je Srbin naterao čuvenog Bosanca da uradi za Vaskrs (VIDEO)
Najnovije vesti iz Bosne i Hercegovine tiču se i Srbije.
14. 04. 2026. u 12:28
TRAGAČ IZ "POTERE" SE SRUŠIO NA POD USRED EMISIJE: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)