"TRAKTORISTI" PREGAZILI JAVOR: Beograđani upisali važnu pobedu u borbi za opstanak
U JEDNOM od derbija začelja "Mocart bet" Superlige Srbije, IMT je u 24. kolu savladao Javor 2:1 na stadionu Voždovca.
FOTO: M. Vukadinović
Vođstvo je domaćinu doneo nekadašnji fudbaler Partizana, Aleksandar Lutovac, on je iskoristio lošiju reakciju odbrane, te doneo radost "traktoristima".
Dosta bolja igra u drugom periodu, izabranici Radovana Ćurčića su u 60. minutu izjednačili, strelac je bio Đorđe Skoko, koji je bio najviši u skoku.
Prelomni trenutak na utakmici dogodio se u 80. minutu kada je IMT-u Luka Luković doneo pobedu.
IMT je sada 12. na tabeli sa 24 boda, dok je Javor dva mesta ispod i ima isto toliko bodova manje od današnjeg rivala.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
RUS NEĆE BITI RUS! Danil Medvedev otkrio pod kojim uslovima igra na Olimpijskim igrama
07. 03. 2024. u 11:20
TRIPL-DABL MAŠINA: Jokićevoj dominaciji nema kraja, Nagetsi izgledaju sjajno pred početak plej-ofa!
NA krilima sjajnog Srbina Nagetsi su ostvarili devet vezanih trijumfa, a verovatno će i deseti jer večeras u "Bol arenu" dolazi slabašni Memfis.
08. 04. 2026. u 14:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
TAJNI DOGOVORI IZ 80ih: Kako su SAD naoružavale Teheran, Regana umalo koštalo fotelje, umešan državni vrh - afera Iran-Kontra (FOTO)
OLIVER Nort je američki politički komentator i penzionisani pukovnik Korpusa američkih marinaca koji svakom svojom pojavom podseti na kontroverze koje se vežu za njegovo ime.
09. 04. 2026. u 12:33
Komentari (0)