KIŠA GOLOVA U IVANJICI: Javor i Vojvodina podelili bodove

02. 03. 2024. u 16:10

Fudbaleri Javora i Vojvodine odigrali su danas u Ivanjici nerešeno 2:2 (0:1) u utakmici 23. kola Superlige Srbije.

КИША ГОЛОВА У ИВАЊИЦИ: Јавор и Војводина поделили бодове

Posle remija Vojvodina je napredovala jednu poziciju i sada je na 7. mestu na tabeli sa 31 bodom, dok je Javor napredovao i sada je na 13. poziciji sa 22 boda.

Golove za domaći tim postigli su Radivoj Bosić u 65. minutu i Lazar Micić u 73. minutu. Precizni za goste bili su Kaleb Zadi u 33. minutu i Andrija Radulović u 55. minutu.

U narednom kolu ekipa Javora gostuje IMT-u, dok Vojvodina na svom stadionu dočekuje fudbalere Voždovca.

BONUS VIDEO: PUNA MREŽA "BRĐANA": Ovako je Zvezda došla do trećeg gola protiv Čukaričkog