BALAK O ALONSU: Evo šta je legendarni fudbaler poručio španskom treneru
Mihael Balak, koji trenutno radi kao stručni konsultant na televiziji "DAZN" komentarisao je rad Ćabija Alonsa u ekipi Bajera iz Leverkuzena.
Foto: EPA
- Ćabi Alonso radi sjajan posao u Leverkuzenu i odlično ga tumači, zbog čega je s pravom jedan od najtraženijih trenera na tržištu. U Bajeru je pronašao vrhunski tim sa kojim može odlično da razvije svoje ideje - rekao je Balak, koji je sa "farmaceutima2 igrao finale Lige Šampiona.
On je dodao i da Alonso treba da ostane u Leverkuzenu i nastavi projekat koji je započeo.
- Ne morate da dajete savete Ćabiju Alonsu, on je kao igrač sve iskusio, radio na vrhunskom nivou sa vrhunskim trenerima. Ali mislim da ima smisla – ako negde dobro radite i zaista ste srećni – da nastavite projekat i, u njegovom slučaju, da ostanete u Leverkuzenu. Pogotovo što ima ugovor do 2026. godine - zaključio je bivši nemački reprezentativac.
Podsetimo, Bajer Leverkuzen je trenutno prvi na tabeli Bundeslige sa 61. bodom, čak osam više od drugoplasiranog Bajerna iz Minhena i na dobrom je putu da osvoji titulu.
BONUS VIDEO: PUNA MREŽA "BRĐANA": Ovako je Zvezda došla do trećeg gola protiv Čukaričkog
Preporučujemo
NOVAK ĐOKOVIĆ JE NEVEROVATAN: Ovaj podatak pokazuje koliko je Srbin dominantan
01. 03. 2024. u 17:53
JOKIĆ NE DA PRVO MESTO! NBA objavila novi presek, Srbin i dalje vodi u MVP trci
02. 03. 2024. u 09:14
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)