ZA KRAJ GODINE: Arsenal doživeo poraz od gradskog rivala, Totenhem ubedljiv
Fudbaleri Fulama pobedili su danas kod kuće favorizovani Arsenal sa 2:1, dok je Totenhem kao domaćin savladao Bornmut 3:1, u mečevima 20. kola Premijer lige, poslednjim utakmicama u 2023. godini.
FOTO: Tanjug/AP
Arsenal je na gostovanju gradskom rivalu poveo već u 5. minutu golom Bukaja Sake, a izjednačio je Raul Himenez u 29. minutu. Preokret i pobedu domaćinu doneo je Bobi De Kordova-Rid u 60. minutu.
Totenhem je pobedio Bornmut "na krilima" Đovanija Lo Selsa. Argentinac je u 9. minutu asistirao Saru, a u 72. Sonu za slavlje "pevaca".
Pobedu Totenhema overio je Ričarlison u 80. minutu posle asistencije Brenana Džonsona. Počasni gol za goste dao je rezervista Aleks Skot u 84. minutu.
Arsenal je posle poraza ostao četvrti sa 40 bodova, a Totenhem je pobedom skočio na peto mesto sa 39 bodova. Bornmut je 12. sa 25 bodova, a Fulam 13. sa 24.
Poslednja dva meča 20. kola igraju se sutra i prekosutra. Prvo će Liverpul dočekati Njukasl, a drugi meč igraju Vest Hem i Brajton.
BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
HEROJI ŽELjE NAKON POBEDE NAD RADNIČKIM: Publika 12. igrač, znamo kako protiv Brage
18. 07. 2026. u 09:49
UHAPŠEN UROŠ PLAVŠIĆ: Bivši košarkaš Zvezde upao na VMA i nasrnuo na vojno lice
18. 07. 2026. u 09:23
SPORTSKI SELFI OD MILION DOLARA: Na njemu, Durent, Mesi, Đoković, Brejdi...
18. 07. 2026. u 09:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEKI NOVI PARTIZAN: Legendarni Saša Ilić protiv Zemuna započinje svoju avanturu na klupi "crno-belih"
ZVANIČNI debi na klupi Partizana, Saša Ilić imaće večeras na "gostovanju" Zemunu u prvom kolu Superlige Srbije (19.00).
18. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)